Informatie(avonden) Bardiensten

06 januari 2019

Normaal gesproken ontvangen bardienstvrijwilligers de planning via Arie Nab. Arie heeft aangegeven dat hij per 1 januari zal stoppen met vrijwilligerswerk voor onze club. Bij deze bedanken wij Arie alvast voor alle zorg en tijd die hij aan onze vereniging heeft besteed. 

Voor het organiseren van de bardiensten voor 2019.
Arie heeft mij een lijst gestuurd met de vrijwilligers die de afgelopen jaren bardiensten hebben gedraaid, de basis voor de planning. Een gouden lijst, omdat jullie ervoor zorgen dat het clubhuis door het jaar heen geopend is en onze club de gezellige club kan zijn die zij graag wil zijn. Uiteraard zijn we altijd blij met extra vrijwilligers, dus als je na het lezen van deze informatie denkt dat dit iets voor jou is, meld je dan aan via [email protected],
 
De planning voor komend jaar willen we graag samen met jullie opstellen door jullie in de gelegenheid te stellen zelf de data voor de bardiensten te kiezen. Dit is eenvoudig via onze club-app en website mogelijk geworden. 

Hoe gaat dit in zijn werk?
- Alle bardiensten van komend jaar worden digitaal ingepland;
- Bij het aanmaken van deze diensten is echter geen clublid geselecteerd. We noemen dit een "vrije" bardienst; 
- Via de club-app of website kunnen alle leden de bardienstenplanning inzien en zelf een dienst selecteren die in zijn of haar agenda past;
- Na selectie en bevestigen van een dienst is deze ingepland en zichtbaar in het rooster.
- Het systeem verzorgt automatisch voor een bevestigingsemail. 

Als bardienstcommissie zijn wij ons er van bewust dat er de afgelopen maanden een aantal zaken zijn veranderd. 
 
Zo is:
1. Het nieuwe koffiezetapparaat met een melk opschuimmachine die echte melk gebruikt;  
2. Het digitaal aanmaken van bonnen in de kassa;
3. De waterbesparende spoelinstallatie;
4. De toegang tot het clubhuis is gewijzigd waardoor de sleutel niet meer hoeft te worden opgehaald en teruggebracht; 
5. Het inplannen van de bardiensten.

Wij nodigen jullie en andere geïnteresseerden daarom uit om één van de informatieavonden bij te wonen, zodat jullie kunnen kennismaken met de veranderingen en wij jullie vragen kunnen beantwoorden. Zo kunnen wij op deze avonden helpen met het inplannen van jullie bardiensten en het installeren van de clubapp.

- Dinsdag 8 januari , van 20:00-21:00
- Dinsdag 22 januari, van 20:00-21:00
- Dinsdag 5 februari, van 20:00-21:00

Namens de bardienstcommissie,

Jos Schouten, Sjaak Jansen, Roland de Bruin en Matthijs van Meerkerk 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0481 353511

T.V. De Hoge Wick

Stationsstraat 21 /D
6678 AA Oosterhout (Gld)