Sponsoring van TV de Hoge Wick

Win-win-win als basis voor de sponsor, tennisleden en de vereniging!

Als tennisvereniging hechten we waarde aan verbondenheid tussen leden, de vereniging, sponsoren en de omgeving. Met ons sponsorbeleid zoeken wij altijd naar een win-win-win situatie voor elke groep. In ons toekomstbestendige sponsorplan staan drie thema’s centraal:

  1. Fit & Gezond
  2. Innovatie
  3. Klussen

Past jouw bedrijf hier ook bij? Check de mogelijkheden van sponsoring.

Past het bedrijf waar jij werkt bij onze vereniging of ken je een bedrijf dat bij onze vereniging en onze thema’s past? Neem dan eens contact op met Roy van den Wollenberg of Patricia Holwerda van de sponsorcommissie. Of download onze mediaflyer (onderaan de pagina) zodat je al een idee krijgt van de mogelijkheden. Wij denken graag met je mee en zien je reactie dan ook graag tegemoet.

Dat kan door ons een mail te sturen aan [email protected] of door ons te bellen: Roy (06)54268275 of Patricia (06)50252002.

Deze organisaties steunen onze vereniging. Denk je ook aan hen?

Sponsoring is een belangrijke inkomstenbron voor onze vereniging waarmee we voor jong en oud diverse sportieve evenementen kunnen organiseren. Onze sponsoren bieden jou als lid van De Hoge Wick graag hun producten en diensten aan. Neem eens een kijkje op hun website of in de winkel. Onderstaande bedrijven steunen onze vereniging. De manier van sponsoring verschilt van financiële bijdragen tot hulp in natura. Afhankelijk van de waarde van de invulling zijn sponsoren herkenbaar voor leden via een reclamebord, reclamewinddoek en/of door hun naam te verbinden aan een tennisbaan. Ook zijn wij blij met leden en/of geïnteresseerden die onze vereniging een warm hart toedragen als lid van de Club van 100.

Hoofdsponsor: vacant

Doeksponsor

Snelders Sport 2000 – www.snelderssport.nl
De Smaakcateraar - www.desmaakcateraar.nl
Snapperz Seafood Elst – www.snapperz.nl
Wavelink - www.wavelink.com
Elbuco - www.elbuco.nl

Bordsponsor

BDO  - www.bdo.nl
Accucentrale Nijmegen – www.accucentrale.nl
Wijnhandel Halve Morgen – www.halvemorgen.nl
Fysiotherapie De Oversteek - www.fysiotherapiedeoversteek.nl
Assurantiekantoor Derksen Oosterhout -  (0481) 481 233
Burghouwt  - www.burghouwt.nl
Schildersbedrijf Harry Mattijssen - www.mattijssen.com
MeubelRestyle – www.meubelrestyle.nl
Westerduin Personeel – www.westerduinpersoneel.nl
Rabobank Nijmegen - www.rabobank.nl
ABS Autoherstel Boekhorst - www.absautoherstel.nl
HCI Bouwcenter Elst - www.bouwcenter.nl/hci#elst
Kinderdagopvang De Klompjes - www.deklompjes.nl
Brouwerij ABInBev – www.ab-inbev.nl

Toernooisponsor

Nieuwjaarstoernooi Fysiotherapie De Oversteek - www.fysiotherapiedeoversteek.nl
Snapperz Seafood Open Toernooi –  www.snapperz.nl
Snelders Sport Jubileum Clubkampioenschappen Junioren en Senioren – www.snelderssport.nl

Baansponsor

Schildersbedrijf Harry Matijssen - www.mattijssen.com

Advertentie

Accucentrale  - www.accucentrale.nl
Barenbrug Holland BV - www.barenbrug.nl
Garage Hoogsteder - www.autofirst-hoogsteder.nl
Fit Center Feelgood - fcfeelgood.nl
De Pannekoekenbakker Slijk Ewijk - www.pannekoekenbakker.nl
Schouten Tuinmachines - www.schouten-tuinmachines.nl
Charlie Bunt Installatiebedrijf - www.charliebunt.nl
Hoogenboom Mode BV - www.hoogenboommode.nl
Gonnie's Haarwonder - www.haarwonder.simpsite.nl
Kersten Autobanden - www.kerstenbandenservice.nl

Club van 100

Jan van Daal
Joop Meulenbeek
Harry Degen
Accountantskantoor Janssen - www.janssen-cs.nl/accountantskantoor-janssen/
De Pannekoekenbakker Slijk Ewijk - www.pannekoekenbakker.nl
Jumbo Macleane - www.jumbo.nl Elbuco - www.elbuco.nl

Jouw bedrijf ook in dit lijstje? Neem contact op met de sponsorcommissie (Roy en Patricia) via [email protected]

Onderstaande flyer geeft vast een idee van de mogelijkheden.

Sponsorkit 2020.pdf

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 481 353 511

T.V. De Hoge Wick

Stationsstraat 21 D
6678 AA Oosterhout (Gld)